2014-12-05
II edycja Sympozjum „Co nowego w endometriozie i ginekologii operacyjnej?”, 5–6 grudnia 2014 r., Łódź

Szanowni Państwo,

jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że w dniach 5–6 grudnia 2014 r. w Łodzi odbędzie się II edycja Sympozjum „Co nowego w endometriozie i ginekologii operacyjnej?”.

Ideą tegorocznej edycji Sympozjum jest nie tylko stworzenie pola dla wymiany doświadczeń w zakresie nowoczesnej ginekologii operacyjnej, ale przede wszystkim pomoc w podejmowaniu słusznych decyzji terapeutycznych. Dlatego też wychodzimy naprzeciw tematom nowym, choć miejscami kontrowersyjnym. Przede wszystkim jednak podejmujemy tematy praktyczne.

Planowana tematyka Sympozjum obejmuje diagnostykę i leczenie endometriozy oraz zaburzeń statyki narządów płciowych i nietrzymania moczu. Zastosowanie endoskopii w niepłodności oraz nowości w leczeniu operacyjnym mięśniaków macicy dopełnią jego program.

Integralną częścią konferencji będzie transmisja na żywo zabiegów operacyjnych z trzech sal Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Szanowni Państwo, program Sympozjum, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie potrzebne informacje znajdą Państwo na stronie: www.ginekologia-conowego.pl

Z wyrazami szacunku
Prof. dr hab. N. med. Andrzej Malinowski
Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Szyłło